Alliance

Роль спільнот у відповіді на епідемії

Вниз Всі курси
Про курс

Про курс

Курс “Роль спільнот у відповіді на епідемії” розроблено Альянс Консалтансі в рамках реалізації проекту «Регіональна Платформа з підтримки, координації та комунікації громадянського суспільства та спільнот-СЄЦА» у складі Консорціуму СЄЦА.
Мета курсу – підвищити рівень обізнаності та залучення громадських організацій та представників ключових спільнот у відповідь на епідемії ВІЛ та ТБ та, зокрема, в програми, що фінансуються Глобальним фондом.

Для участі в курсі запрошуються працівники неурядових організацій, члени ініціативних груп, асоціацій та мереж людей, що живуть із захворюванням, та/або відносяться до ключових спільнот, а також працівники медичних установ та організацій, що надають різну допомогу, пов’язану з ВІЛ, адміністратори мереж охорони здоров’я, працівники правоохоронних органів, та всі бажаючі зробити свій внесок у подолання епідемії ВІЛ та ТБ в країнах регіону Східна Європа та Центральна Азія.

Після завершення курсу кожному, хто навчається, пропонується пройти фінальний тест, який складається з безсистемно обраних питань для самоконтролю. Сертифікат видається, якщо на 75% питань були правильні відповіді. Сертифікат відсилається на адрес електронної пошти, що вказаний при реєстрації. В сертифікат вноситься ім’я та прізвище того, хто навчався, які були вказані при реєстрації.

Програма курсу
Помните!

Нагадуємо вам!