Alliance

Гендерний підхід

Вниз Всі курси
Про курс

Про курс

Це 17 уроків, що надають інформацію щодо ґендеру, ґендерних стереотипів, ґендерної дискримінації, державної ґендерної политики, ґендерного підходу до надання послуг, ґендерних політик і процедур в роботі НУО, ґендерно-чутливих послуг, міжсекторальної співпраці, етики соціального працівника тощо.

Уроки складаються з інформаційної (теоретичної) частини, глосарію, а також питань для самоконтролю. Після завершення курсу кожному, хто навчається, пропонується пройти фінальний тест, який складається з безсистемно обраних питань для самоконтролю. Сертифікат видається, якщо на 75% питань були правильні відповіді. Сертифікат відсилається на адрес електронної пошти, що вказаний при реєстрації. В сертифікат вноситься ім’я та прізвище того, хто навчався, які були вказані при реєстрації.

Програма курсу
Помните!

Нагадуємо вам!

Дані уроки розроблені в рамках проекту МБФ «Альянс громадського здоров’я» «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що фінансується організацією: Французька міжнародна експертиза ініціатива 5% (Expertise France 5% Initiative).