Alliance

МіО в сфері громадського здоров’я

Вниз Всі курси
Про курс

Про курс

Моніторинг і оцінка (МіО) є важливим компонентом будь-якої інтервенції, проекту або програми. Пройшовши 12 уроків, Ви узнаєте про основи моніторингу і оцінки, будете орієнтуватися у термінах й поняттях МіО, а також узнаєте, чому МіО має таке велике значення для ефективного управління програмою чи проектом.

Уроки складаються з інформаційної (теоретичної) частини, а також питань для самоконтролю. Після завершення курсу кожному, хто навчається, пропонується пройти фінальний тест, який складається з безсистемно обраних питань для самоконтролю. Сертифікат видається, якщо на 75% питань були правильні відповіді. Сертифікат відсилається на адрес електронної пошти, що вказаний при реєстрації. В сертифікат вноситься ім’я та прізвище того, хто навчався, які були вказані при реєстрації.

Програма курсу
Помните!

Нагадуємо вам!

Дані уроки розроблені в рамках проекту МБФ «Альянс громадського здоров’я» «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що фінансується організацією: Французька міжнародна експертиза ініціатива 5% (Expertise France 5% Initiative).