Alliance

Уроки зменшення ризику

Вниз Всі курси
Про курс

Про курс

Перед вами – цикл уроків для соціальних працівників та працівниць громадських організацій. Цільовою аудиторією даних уроків можуть бути фахівці, які впроваджують профілактичні інтервенції для чоловіків, що мають секс з чоловіками (ЧСЧ) та секс-працівників і працівниць (СП).

Цикл складається з 22 уроків, в яких мова йде про те, чим стать відрізняється від ґендеру, а ЛГБТ від ЧСЧ, що таке преконтактна профілактика, як зробити латексну серветку з презервативу, яка термінологія є дискримінуючою, а яка – політкорректною, а також багато іншого.

Уроки зменшення ризику – це платформа для базової підготовки всіх соціальних працівників та працівниць ЧСЧ- та СП-сервісних організацій, вони є обов’язковим матеріалом для вивчення новими спеціалістами та спеціалістками профілактичних проектів, що фінансуються МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Уроки складаються з інформаційної (теоретичної) частини, глосарію, а також питань для самоконтролю. Після завершення курсу кожному, хто навчається, пропонується пройти фінальний тест, який складається з безсистемно обраних питань для самоконтролю. Сертифікат видається, якщо на 75% питань були правильні відповіді. Сертифікат відсилається на адрес електронної пошти, що вказаний при реєстрації. В сертифікат вноситься ім’я та прізвище того, хто навчався, які були вказані при реєстрації.

Програма курсу
Помните!

Нагадуємо вам!

Згадки про медичні препарати у тексті уроків не є рекламою, і наводяться виключно з метою зменшення ризиків та негативних наслідків вживання ін’єкційних наркотиків.

Соціальні та/або аутріч-працівники, психологи не можуть призначати або рекомендувати ті чи інші медичні препарати без консультації лікаря. Основною тактикою соціального, аутріч-працівника, психолога в цьому випадку є супровід та переадресація клієнта до лікаря/медичного працівника для одержання консультації.

Спектр медичних препаратів, які призначаються лікарем або медичним працівником,  визначається проектом і політикою донорської організації, що фінансує дану діяльність, а також сферою компетенції організації (наявність ліцензії на надання медичних послуг, наявність у штаті медичного персоналу, надання медико-соціальних послуг і т.п.).

Дані уроки розроблені «Альянсом громадського здоров’я» в рамках програми «Інвестиції заради впливу на епідемію туберкульозу і ВІЛ-інфекції», за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією та ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА», за підтримки організації СОС Нідерланди, в рамках програми «Заповнення прогалин: здоров’я та права вразливих груп населення», що фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерланди. Концептуально уроки схвалені Експертною групою з питань здоров’я та прав геїв та інших ЧСЧ в Україні (ЕГЗП-Україна) і рекомендовані як інформаційно-освітній матеріал для персоналу організацій і проектів, що надають послуги чоловікам, які практикують секс з чоловіками, в області профілактики, лікування, догляду та підтримки в зв’язку з ВІЛ-інфекцією (протокол засідання ЕГЗП-Україна від 30 січня 2017 р № 13/51).