Alliance

Сексуальне і репродуктивне здоров’я

Вниз Всі курси
Про курс

Про курс

Даний навчальний курс складається з 14 уроків, що присвячені проблематиці сексуального і репродуктивного здоров’я чоловіків і жінок з груп ризику, перш за все, що вживають ін’єкційні наркотики. Кожен урок – це одна з тем, актуальних для груп ризику, наприклад, анатомія і фізіологія чоловіків і жінок, правила збереження репродуктивного і сексуального здоров’я, методи контрацепції, нормальна вагітність, особливості підліткової вагітності, вагітність і вживання наркотиків, прояви сексуальних дисфункцій що найчастіше зустрічаються у чоловіків та жінок, які вживають ін’єкційні наркотики тощо.

Уроки складаються з інформаційної (теоретичної) частини, глосарію, а також питань для самоконтролю. Після завершення курсу кожному, хто навчається, пропонується пройти фінальний тест, який складається з безсистемно обраних питань для самоконтролю. Сертифікат видається, якщо на 75% питань були правильні відповіді. Сертифікат відсилається на адрес електронної пошти, що вказаний при реєстрації. В сертифікат вноситься ім’я та прізвище того, хто навчався, які були вказані при реєстрації.

Програма курсу
Помните!

Нагадуємо вам!

Згадки про медичні препарати у тексті уроків не є рекламою, і наводяться виключно з метою зменшення ризиків та негативних наслідків вживання ін’єкційних наркотиків.

Соціальні та/або аутріч-працівники, психологи не можуть призначати або рекомендувати ті чи інші медичні препарати без консультації лікаря. Основною тактикою соціального, аутріч-працівника, психолога в цьому випадку є супровід та переадресація клієнта до лікаря/медичного працівника для одержання консультації.

Спектр медичних препаратів, які призначаються лікарем або медичним працівником,  визначається проектом і політикою донорської організації, що фінансує дану діяльність, а також сферою компетенції організації (наявність ліцензії на надання медичних послуг, наявність у штаті медичного персоналу, надання медико-соціальних послуг і т.п.).