Alliance

Уроки зменшення шкоди

Вниз Всі курси
Про курс

Про курс

Даний курс призначений для індивідуальної або групової підготовки спеціалістів програм профілактики і допомоги ВІЛ-позитивним людям. В ньому представлені матеріали з основних питань, з якими стикаються люди, що вживають інєкційні наркотики (ЛВІН), в тому числі, що мають ВІЛ-статус. Ці питання висвітлені з позиції стратегії Зменшення шкоди – ключової стратегії впливу на епідемію ВІЛ/СНІД в світі.

Зміст навчального курсу розроблений з урахуванням потреб співробітників ВІЛ-сервісних організацій, які надають послуги ЛВІН, і зазвичай тих, хто не має базової освіти у сфері соціальної роботи та/або спеціальної медичної освіти. Курс складається з матеріалів, які відображають основні медичні аспекти ВІЛ/СНІД та наркозалежності. Вивчивши дані матеріали, фахівці отримають спеціальні знання, необхідні для кращого розуміння проблем клієнтів та адекватного реагування на їх актуальні потреби.

Курс складається з 20 уроків. Кожен урок – це обов’язків мінімум знань по даній темі. Теми, обрані з урахуванням специфіки проектів, що реалізуються на даний час МБФ «Альянс громадського здоров’я». Очікується, що даний навчальний курс стане супутником соціальних працівників ВІЛ-сервісу і помічником для організаторів соціальної роботи у сфері ВІЛ/СНІД. Уроки складаються з інформаційної (теоретичної) частини, глосарію, а також питань для самоконтролю.

Після завершення курсу кожному, хто навчається, пропонується пройти фінальний тест, який складається з безсистемно обраних питань для самоконтролю. Сертифікат видається, якщо на 75% питань були правильні відповіді. Сертифікат відсилається на адрес електронної пошти, що вказаний при реєстрації. В сертифікат вноситься ім’я та прізвище того, хто навчався, які були вказані при реєстрації.

Програма курсу
Помните!

Нагадуємо вам!

Згадки про медичні препарати у тексті уроків не є рекламою, і наводяться виключно з метою зменшення ризиків та негативних наслідків вживання ін’єкційних наркотиків.

Соціальні та/або аутріч-працівники, психологи не можуть призначати або рекомендувати ті чи інші медичні препарати без консультації лікаря. Основною тактикою соціального, аутріч-працівника, психолога в цьому випадку є супровід та переадресація клієнта до лікаря/медичного працівника для одержання консультації.

Спектр медичних препаратів, які призначаються лікарем або медичним працівником, визначається проектом і політикою донорської організації, що фінансує дану діяльність, а також сферою компетенції організації (наявність ліцензії на надання медичних послуг, наявність у штаті медичного персоналу, надання медико-соціальних послуг і т.п.).